داستان ما

پندبوک به معنای پند و نصیحت دوست واقعی هر انسانی یعنی کتاب است .

در سال‌های اخیر با توجه به رشد چشمگیر قیمت کتاب و یا عدم نشر کتاب های خوب به علت صرفه اقتصادی نداشتن ما را به این فکر واداشت که با ورود کتاب‌های دست دوم به چرخه استفاده مجدد ، سهم کوچکی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشیم.

دسترس پذیری دانش و اطلاعات در دنیای امروز یکی از آرزوهای بزرگ بشر است پندوک به دنبال رساندن کتاب ارزان قیمت و با کیفیت به افرادی که به دنبال کتاب هستند.

پندبوک یک سایت فروش کتاب ساده نیست بلکه یک شبکه گسترده از افرادی است که کتاب را دوست دارند نه به صرف زیبایی جلد و تمیز بودن بلکه به خاطر محتوای خوب  کتاب.

ماموریت ما

در تلاشیم در روزگاری که حال کتاب ، کتاب و کتاب خوان ها خوب نیست ، کتاب‌هایی که به ظاهر دیگر کاربردی ندارند  را  به افرادی که در جستجوی این کتاب‌ها هستند متصل کنیم.

اهداف ما

تمام هدف ما این است که کتاب و کتابخوانی را به جایگاه اصلی خودش در کشور برسانیم. جلوگیری از قطع درختان، حفظ محیط زیست و صرفه‌جویی اقتصادی برای عاشقان کتاب و کتابخوانی، اهداف میانی ما در این مسیر هستند.

شعار ما

اهدای کتاب اهدای زندگی شعار مجموعه پند بوک است و از تمام پتانسیل خود برای تحقق این امر استفاده می کنیم.

تیم ما

تیم پندبوک از افرادی جوان و خلاق و بسیار کتابخوان تشکیل شده است که با تلاش شبانه روزی در راستای رسالت بزرگ خود که ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانیست اقدام می کنند.

ابراهیم روشنا (مدیر و مؤسس)

غزال قربانی (مدیر داخلی)

محمد مومن (کارشناس فروش)

فریده شریف (کارشناس پایان نامه)

فرخنده انصاری (کارشناس کتاب)

فاطمه زنگنه (کارشناس آموزش)